Arjan

Kalkulator

Z myślą o Naszych klientach zamieściliśmy łatwy w obsłudze kalkulator mas. Przy pomocy kalkulatora bez większego problemu można obliczyć masę dowolnego wyrobu. Kalkulator zawiera takie profile jak: aluminiowe pręty okrągłe, rury okrągłe, pręty sześciokątne, aluminiowe profile zamknięte, kwadraty, kątowniki, ceowniki, teowniki oraz blachę. Kalkulator Arjan jest w pełni darmową aplikacją służącą do obliczania wagi teoretycznej materiałów z metali i tworzyw sztucznych. Służy także do przesyłania zapytań ofertowych dotyczących materiałów na podstawie otrzymanych rezultatów. Kalkulator ten bez problemu pomoże obliczyć wagę lub długość wybranych profili w różnych formach. Dzięki niemu w szybki sposób określisz długość i uzyskasz wagę metalu.

Wybierz profil
Copyright © Hurtownia aluminium Wąsosz Arjan. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: Internet Plus - Mobilne strony internetowe Częstochowa.
Hurtownia aluminium Wąsosz Arjan informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij